Multi-Ethnic Group of Children and English Concept

Особливості вивчення англійської мови

Вивчення англійської мови — дуже цікаве і нескладне заняття. Тут немає такого розмаїття відмінків і спряженій, як у російській мові. Характерною ситуацією є те, що одне і те ж слово може виступати в якості декількох частин мови. Наприклад, візьмемо англійське слово water. У ролі іменника воно перекладається як «вода», в ролі прикметника — «водний», а ще існує дієслово towater, що означає «поливати» (квіти), «поїти» (тварин), «сльозитися» (про очі).

Практично кожний іменник в англійській мові може виступати в ролі прикметника. Наприклад: summer — літо, summerday — річний день; apple — яблуко, applejuice — яблучний сік; flower – квітка, flowerstore — квітковий магазин; bus — автобус, busstop — автобусна зупинка.

Пунктуація в англійській мові є однією з найпростіших. Англійці і американці ставлять розділові знаки в тих місцях, де вважають за потрібне, при цьому важливу роль відіграють паузи при звучанні пропозиції. В англійській мові коми ставляться набагато рідше, ніж у російській. Іноді можливі два варіанти: як з комою, так і без, в залежності від інтонації.

Добавить комментарий